Drganie powieki, podskórne pulsowanie w kąciku ust

Od kilku dni drży mi prawa dolna powieka. Od wczoraj dodatkowo czuję podskórne pulsowanie w prawej części ust i nad nimi. Nie piję kawy, aby nie wypłukiwać magnezu. Jem dużo warzyw i owoców. Dodatkowo podkarmiam się trochę wapniem, magnezem i potasem. Co jeszcze mogę zrobić, bo nie bardzo mam czas na wizyty w przychodniach? Pozdrawiam. Basia.

Witam,

suplementacja diety magnezem i wapniem bardzo często nie jest skuteczna, jeśli dieta nie jest dobrze zbilansowana. Radziłabym przyjrzeć się diecie. Jeśli je Pani warzywa, pełnoziarniste produkty zbożowe trzeba sprawdzić czy przypadkiem nie wypłukuje Pani tych pierwiastków podczas przygotowywania posiłków, np. gotując kasze gryczaną w woreczku pozbawiamy kaszę większości składników mineralnych.

Zachęcam do przeprowadzenia analizy jadłospisu: http://food-diet.pl/

Pozdrawiam
Ewa Ceborska