Duszności u 26-letniej kobiety

Trudno mi powiedzieć co jest powodem.To jest takie jakby zatykanie nie mogę swobodnie oddychnąć mija minuta dwie zanim dojdzie do tego swobodnego oddechu,jest to dla mnie męczące.Kładąc się spać czasami kiedy leże na plecach muszą przekręcić się na bok lub usiąść by prawidłowo oddychnąć.Obecnie zażywam lek pulmicort wcześniej brałam flutixon.Takiego typu duszność występuje w różnych okolicznościach.Miewam tak czasami w dni upalne,czasami w deszczowe a bywa i tak że pogoda jest ok a duszności są.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisane objawy mogą mieć podłoże emocjonalne. Proponuję rozważyć konsultację psychiatryczną.