Dyskomfort i uczucie ciągnięcia 2,5 miesiąca po skleroterapii małego żylaka pod kolanem

Witam. Jestem 2,5 miesiąca po skleroterapii małego żylaka pod kolanem.Niby jest wszystko w porządku żylak już nie jest widoczny jedynie lekko wyczuwalny pod palcami, ale odczuwam jeszcze mały dyskomfort przy dotyku tego miejsca i uczucie jakby ciągnięcia szczególnie przy wyciąganiu, prostowaniu tej nogi. Czy to normalne?

Witam. Jak rozumiem - w Pani przypadku jest to naturalny proces gojenia się i powstawania blizny podskórnej w obrębie zamkniętego etoksyklerolem żylaka, nie widzę powodów do niepokoju, aczkolwiek może to stanowić dyskomfort. U niektórych osób obserwuje się takie właśnie reakcje, tym bardziej, że jest to okolica podatna na naprężenia i rozciąganie tkanek. Pozdrawiam.