Dziwne samopoczucie i brak koncentracji u 18-latki z niedoczynnością tarczycy

Witam. Mam 18 lat i niedoczynność tarczycy, od ok. 3 miesięcy biorę euthyrox 75 (wcześniej brałam letrox 50, a jeszcze wcześniej 25). Na wyniki idę za 5 dni, ale teraz nie wiem co robić. Mam wrażenie jakbym żyła w innym świecie, nie wiem jak to opisać. Nic mi się nie chce, czuję jakbym śniła.. brak koncentracji, cały czas rozkojarzenie. Jakbym coś piła. Dużo się naczytałam na temat nerwicy, ale nie wiem czy to po prostu nie wina leków. Możliwe, że mam pogorszone wyniki. Proszę o pomoc!

Najpierw proszę się skonsultować z wynikami i swoim lekarzem endokrynologiem. Jeśli on wykluczy uboczne działanie leków, albo samej niedoczynności jako źródła objawów, warto zgłosić się do lekarza psychiatry i psychologa, bo może to oznaczać zaburzenia nerwicowe. Lekarz psychiatra wówczas zaproponuje dalsze postępowanie- psychoterapię ewentualnie dodatkowo farmakoterapię.