Efekty po diecie 1200 kcal

jestem na diecie 1200 kcal od ponad tygodnia chcialabym wiedziec po jakim czasie beda efekty,dodam tez ze nie mam czasu cwiczyc niestety...

Witam. Ciężko powiedzieć kiedy pojawią się oczekiwane efekty. Zazwyczaj pierwsze efekty widać w pierwszym miesiącu stosowania diety. Jednak jest to uzależnione od poziomu aktywności fizycznej i sposobu odżywiania. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska