Erekcje i mokre sny u 33-latka

Witam.Mam 33 lata i mam w tym wieku mokre sny-erekcje mam podczas snów. Czy to jest rzadki przypadek dla faceta, czy inni też mają jeśli nie uprawiają seksu? bo ja nie mam partnerki i ubolewam. Co jest tego przyczyna?bo zdarzają mi się te mokre sny raz na 2-3 miesiące.Nie pomagają ćwiczenia, a chciałbym wrócić do formy fizycznej, ale te mokre sny mi przeszkadzają.Czy one mogą pojawiać na tle nerwowym-podczas stresu? co mam robić, by pozbyć się tego problemu?Proszę o szybką odpowiedź.

Sądzę, że warto rozważyć wizytę u seksuologa dla przeanalizowania sytuacji. .
Natomiast podawane przez Pana objawy są fizjologią i nie wymagają leczenia.
Ćwiczenia fizyczne są korzystne zdrowotnie, ale zwykle nie rozwiązują problemów seksualnych i emocjonalnych.
W Katowicach jest Poradnia Julia oraz gabinet dr A.Sipińskiego. Pozdrawiam. JW, blog medycyna seksualna.