Escitolapram 10 mg stosowany na depresję

Dzień dobry, leczę się na depresję i zażywam escitolapram 10 mg raz dziennie, biorę ten lek drugi miesiąc. Wczoraj wieczorem zaczęłam odczuwać silny ból w oku jakby coś ostrego wpadło do oka i to oko było rozszerzone, a źrenica powiększona z drugim wszystko było w porządku , dzisiaj boli mnie głowa w tylnej części i delikatnie oko. nie wiem czy to jest chwilowy objaw przemęczenia ponieważ pracuję zawodowo, a leki biorę ponieważ jestem po trudnych przejściach osobistych i dochodzę do siebie.

Warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą, który lek przepisał. Będzie potrafił określić, czy podobny objaw ma związek z przyjmowanym lekiem, czy ma podłoże emocjonalne lub też skieruje do okulisty. Zachęcam także do pracy nad sobą w procesie psychoterapii- jeśli jeszcze Pani nie jest w terapii, warto skonsultować się z psychologiem, psychoterapeutą.