FAS u osoby dorosłej

Dzień dobry, Chciałem się zapytać o specjalistę z zakresu FAS /FASD. Zaznaczam ze temat dotyczy osoby dorosłej. Powiązane z rozszczepem kręgosłupa. Byłbym wdzięczny za jakieś konkrety bo od ponad roku szukam specjalisty od tego typu uszkodzeń.

Witam Pana
Korzystna byłaby konsultacja z genetykiem, polecam Panią dr Jolantę Wierzbe, ordynator na GUMEd w Gdańsku, co prawda Pani dr Wierzba jest genetykiem i głównie pracuje z dziećmi ale może miałaby też czas porozmawiać z Panem. Zapraszam też do zapoznania się z http://www.chmielno.pl/fas jest to konferencja dotycząca fas na której będą główni specjaliści.
pozdrawiam
Anna Suligowska