Gdzie mogę udać sie na bezpłatną terapię małżeńską?

Witam serdecznie. Pilnie potrzebuję bezpłatnej terapii małżeńskiej, Bytom i okolice. Jeśli szybko nie uda nam się dotrzeć na taką terapie, nasze małżeństwo bez pomocy terapeuty się rozpadnie, a obydwoje na tym etapie naszego zwoązku. tego nie chcemy. Pomóżcie !!! :-( Inga

dzień dobry. Myślę że warto poszukać pomocy w Powiatowych centrach pomocy rodzinie, Ośrodkach pomocy społecznej, poradniach specjalizujących się w terapii par i terapii małżeńskiej, choć tutaj pewnie terminy będą trochę dłuższe. Niektóre małżeństwa korzystają również z pomocy organizowanej przez jednostki kościelne.
Pozdrawiam