Gdzie powinnam się zgłosić po pomoc?

Witam, Dorastałam w domu gdzie oboje rodziców piło, przeżyłam i zobaczyłam tam wiele tragicznych scen. Również byłam molestowana przez 8 lat swojego życia, miałam toksyczny związek w którym byłam zmuszana do różnych rzeczy, oraz wielokrotnie zdradzana. Szczerze mówiąc wiem że pewnie to oddziałało na mnie w jakiś sposób ale nie wiem w jaki. Naczyłam się nie myśleć o bólu i cierpieniu praktycznie nie myśleć o niczym i wypierać różne sytuacje że się nie wydarzyły. Dodam że skończyłam kontakt z rodziną nie dawno (5miesiecy temu) i zamieszkałam z obcymi ludźmi ,ale dalej obwiniam siebie że może nie słusznie.. oraz nie popadłam sama w żadne uzależnienie. Gdzie powinnam konkretnie się zgłosić? Psychistra? Psycholog dla DDA? Psycholog od przemocy? Chciałabym uporządkować swoje zdrowie psychiczne.

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej. W trakcie rozmowy mogą Państwo ustalić jak optymalnie dobrać pomoc.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka