Gdzie się zgłosić z podejrzeniem depresji?

czytając jw artykuł dopada mnie to samo myśli samobójcze brak zdecydowania topienie problemów w alkoholu brak wiary w cokolwiek wychodzenie z domu siedzenie w garażu myślenie o niczym brak kasy brak zrozumienia jedyne zapomnienie to praca czy to już koniec gdzie sie zgłosic

Najprościej będzie zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, Oddziału dziennego leczenia nerwic np. Szpitala Nowowiejskiego, lub Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Pewnie najbliższe informacje mają w Pana/Pani w najbliższej poradni zdrowia. Oczywiście zawsze można skorzystać z pomocy w gabinecie prywatnym psychologa i psychoterapeuty w okolicy. Jeśli dostanę wiadomość skąd Pan/Pani piszę to pomogę konkretniejszą informacją.