Reakcja organizmu na brak masturbacji

Witam. Czy przez zaprzestanie nagle masturbacji oragnizm może na początku źle na to reagować ? Nie podniecam się na widok kobiet tak jakby było mi obojętne, wcześniej mało mi głowy nie urwało <20 dni taki jest stan rzeczy>,mam w głowie gonitwe myśli są natrętne , ciężko mi zasnąć i krócej śpie , ogl tak coś pod stan depresyjny. Czy trzeba to przeczekać i się poprawi? Mam 19 lat i mam teraz strasznie słabe samopoczucie: < Proszę o odpowiedź

Do Poradni Zdrowia Psychicznego nie potrzeba skierowania, nie ma też rejonizacji - w ramach NFZ.
Można też rozważyć konsultację prywatną, jeśli pozwalają na to fundusze.
Ważne, żeby podawana przez Pana dekompensacja psychiczna została jak najszybciej zdiagnozowana i leczona. Rokowanie jest korzystne. Nie warto czekać "aż przejdzie samo..."
Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia.com, Poznań.