Gorączka, lęki i osłabienie w towarzystwie u 21-latka a nerwica

mam gorączke max to 37,5 nie więcej a czyje sie jak bym miał z 40 i zawsze towarzyszy mi lęk. zaczołem pic duzo melisy ale znowu po niej jakoś spac mi się chce. nawet jak z kimś gadam to mnie to męczy i słabo mi jak jest więcej osób. ale jak np zajmę sie pracą to nic mi nie dolega robie swoje i jest spoko ale jak nic nie robie i dostane ścisku w szyi tak jak by mnie ktoś dusił to znowu jest lęk... nie wiem co mi jest nabawiłem sie nerwicy ??byłem u endokrnologa i kardiologa i powiedzieli ze to może być na tle nerwowym dlatego prosze o opinie najlepiej psychologa. i jeszcze dodam że nic mnie nie cieszy i nie mam koncentracji nie umiem się skupić na niczym mam 21 lat

Witam Pana. Zalecam konsultację u psychiatry i psychoterapeuty. Jeżeli wykluczone są przyczyny somatyczne to może tak być, że wspomniane objawy są na tle psychologicznym, emocjonalnym. W takich wypadkach lekarz może przepisać leki a terapeuta pomóc poradzić sobie a trudnościami. Pozdrawiam Izabela Trybus