Gszie szukać problemu małego pociągu do kobiet?

Dzień dobry. Mam na imie Marcin i mam 34 lata. Od 8 lat jestem chory na cukrzyce. Na pierwszy rzut oka normalny chlopak. Uprawaim sport, nie jestem uzalezniony od zadnych uzywek ani masturbacji. Od kilku lat jestem sam. Mam problem w relacjach z ludżmi nie oge sobie znależc partnerki, gdyż straciłem pociag do kobiet. Nic mnie nie cieszy wszystko takie jest bo jest. Myslałęm, że to może osłabione libido powoduje taka sytuacje, mierzyłem testoseron był w normie, eksperymentowałem z ziołami i nic. Podczas masturbacji nastepuje niepelny wzwód członka. Nie mam stresujcej pracy ani zadnych problemów. Myslałem ze brak seksu wpływa na moj radosc zycia i przez to nie cignie mnie do ludzi, ze to takie błedna koło ale sam juz nie wiem czy to jest skutek czy przyczyna.. Gdzie szukać problemu, do jakiego specjalisty sie udać. czy to problem ciala czy głowy. Czas mija a ja jestem sam to dodatkowow frustrujce.

Dzień Dobry Panie Marcinie :)

Dziękuję Panu za kontakt :)

Sugerowałabym Panu bezpośrednią konsultację diagnostyczną u Seksuologa albo u Psychologa specjalizującego się w obszarze seksualności.
W pracy terapeutycznej, pod okiem Specjalisty będzie możliwość dotarcia do źródła obniżonego u Pana nastroju (poza zasygnalizowaną przyczyną zdrowotną).

Z życzeniami dla Pana pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605