Jak nie dać się znów omamić kobiecie?

Jak nie dać się znów omamić kobiecie modliszcze narcystycznej psychopatce? Przyznam ,że sam jestem monogmaista ,ale gdy juz upatrze ofiarę jestem bardzo uwodzicielski. Czy to możliwie ,ze dwoje ludzi o jakichś zaburzeniach jedno w mniejszym stopniu drugie w wiekszym ciągnie do siebie? dlaczego tak sie dzieje i jakich kobiet powinienem szukać do stałego związku

Dzień dobry, jeżeli diagnozuje Pan również u siebie cechy narcystyczne to warto pomyśleć o psychoterapii zanim wejdzie Pan w związek. Trudno będzie utrzymać związek, nawet znajdując odpowiednią kobietę albo ją Pan zniszczy albo straci albo jedno i drugie. Zapewne dla Pana zdobywanie kobiet pozwala Panu utrzymać względnie stabilny obraz siebie, stały związek może to zaburzyć, będzie Pan obawiał się utraty wartości. Jeśli chodzi o tą kobietę, proszę zastanowić się czy to co Pana do niej ciągnie to nie podobieństwo a tym samym chęć pokazania kto jest lepszy? Tu będzie Pan miał odpowiedź co Pana przyciąga do niej .
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Panu,

Zachęcam Pana do kontaktu i ewentualnej pracy rozwojowej z psychologiem, co pomogłoby Panu dotrzeć do Pana potrzeby związanej z wyborem i relacją partnerską.

Życzę panu tylko satysfakcjonujących wyborów,
irena.mielnik.madej@gmail.com