Ograniczenia w związku partnerskim

witam jestem w zwiazku partnerskim dzis zdecydowalem sie od niego odejsc bylo wiele powodow... wczesniej zdradzalem go sprubowalismy od nowa a teraz jestem ograniczony na maxa nie moge z nikim sie kontaktowac z zadnym z moich przyjaciol bo piotr od razu wpada w szal dzis tez tak bylo zniszyl moj sprzet zaczol sie zucac na mnie szarpac kopac chcial torby przez okno wyzucic kiedy sie pakowalem upokaza mnie wysylajac wiadomosci do moich znajomych co ja mam poczac.. prosze o rade . jakub

Dzień Dobry Panu,

Z Pana opisu, wnioskuję, że najwyraźniej, obecny związek partnerski Panu nie służy.

Nie jest dla Pana konstruktywny i inspirujący, deficyt wsparcia, uwagi, szacunku ze strony Partnera, i Partner chce mieć Pana tylko dla siebie, starając się izolować Pana od Przyjaciół, manipulując i narzucając swoje zdanie.
Choć przyczyną takiej reakcji Partnera może być z kolei Pana inna relacja z kimś innym (podczas trwania tego związku).

Myślę, że w pewnym sensie odpowiedziałam już na Pana pytanie, jednak decyzja należy tylko do Pana.

Życzę Panu tylko dobrych wyborów,
Irena Mielnik-Madej