Jak nauczyć się nawiązywania kontaktów z kobietami?

Jestem od kilku lat na  portalach randkowychNie wiem jak napisac do dziewczyny wiadomosc poprawna. Kiedys bylo to w 2014 r., odpisywaly czasem przymuszalem a teraz nic zadne nie odpisuja.Gdzie szukac doradzctwa, konsultacji i pomoc.Jestem osoba niepelnosprawna.Wiem ze istnieja coaching life, trenerzy, mentorzy oraz uwodzicielle i podrywacze.Terapeuta, albo psycholog tez bedzie odpowiedni?

Dzień dobry,
uważam, ze psycholog lub psychoterapeuta może pomóc Panu w poradzeniu sobie z trudnościami w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji. Zachęcam do skorzystania z pomocy specjalistów z dziedziny psychologii.

Witam Pana. Czytając to co Pan napisał trochę nie mam rozeznania co do Pana potrzeb. Myślę, że internet nie daje gwarancji, że można się w nim ukryć jednocześnie nawiązując autentyczny kontakt. W swoim poście wymienił Pan różne osoby, które mogłyby być przydatne. Psycholog z pewnością pomoże Panu zidentyfikować potrzeby i może spróbować przyjrzeć się dostępnym możliwościom realizowania ich. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/