Guzek w nerce w opisie TK

Witam! Wynik badań - guzek w nerce prawej średnicy ok. 17 mm? podejrzany onkologicznie. Guzek w nadnerczu lewym o wym. do 25 mm.Brak fazy przed kontrastem uniemożliwia ocenę charakteru zmiany. W kości krzyżowej, na poziomie S1 lewobocznie od lini środkowej widoczne jest ognisko rozrzedzenia struk kost ze sklerotycznymi brzegami o w wym 39 mmx 21 mm x 15 mm? naczyniak?Przerzut wydaje się mało prawdopodobny. Do jakiego lekarz się zwrócić z tym naczyn.? i ewent. jakie zrobić bad. To był opis TK.

Renata GrzechociĹska

Naczyniak jest w tym przypadku najmniejszym problemem. Należy udać się do chirurga a najlepiej do osoby, która ma specjalizację z chirurgii i urologii.