Herbata na odchudzanie a karmienie piersią

jestem mAtka karmiaca piersia czy jest jakas cherbata ktora moglabym pic by nie zaszkodzic dziecku a schudnac ?

Szanowna Pani,
Podczas karmienia piersią stosowanie suplementów diety wspomagających odchudzanie jest absolutnie przeciwwskazane. Składniki leków i suplementów przedostają się do mleka, przez co może Pani narazić dziecko na ekspozycję na składniki preparatów, jakie Pani zażywa.
Dodam jeszcze z pełną odpowiedzialnością, iż WSZYSTKIE herbatki odchudzające, tabletki, proszki, granulki, plasterki są nieskuteczne i poza kilkoma lekami dostępnym jedynie na receptę nie ma preparatów o UDOWODNIONYM działaniu odchudzającym. Zapewniam Panią, że gdyby takowy istniał, mieszkańcy USA, gdzie powstaje zdecydowana większość nowych formuł preparatów odchudzających, byliby najszczuplejszymi ludźmi na świecie...
Pozdrawiam, wszystkiego dobrego!