Hiperinsulinizm i towarzysząca temu hipoglikemia

Witam Mam hiperinsulinizm i towarzyszące temu hipoglikemie, biorę 500mg metforminy, przy okazji diagnostyki w kierunku moich dziwnych objawów wykryto jeszcze tężyczkę. Czy jest to wskazaniem do wykonania badania obrazowego jamy brzusznej? Wizytę u neurologa mam za jakiś czas, jak mogę sobie pomóc do czasu gdy zobaczy mnie lekarz? Mam preparat z wapniem calperos 1000 ale nie wiem ile go brać? Proszę o pomoc, robi mi się często slabo i mam zaburzenia świadomości..

DIEAT be cukrów i słodyczy, co 3 godziny, warzywa, a mało owoców;
Do pełnej konsultacji, do interpretacji klinicznej ; pełny wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań
Pozdrawiam