Ile i jak powinnam schudnąć?

Mam na imię Julia, mam 12 lat. Ważę 52kg, a mierzę 158cm. Nie podoba mi się jak wyglądam. Mam duży brzuch i grube nogi. Ćwiczę mniej więcej godzinę dziennie. Przeważnie na stepperze, tańczę, robię brzuszki i rozciągam się. Wcześniej podejmowałam próby odchudzania się, były takie dwie. Zawsze chudłam, trochę, ale następnie wracając do normalnego trybu życia (nie jem słodyczy, czipsów, nic z tych rzeczy) wracałam do poprzedniej wagi. Jem zdrowe posiłki, ale to nic nie daje. Proszę o pomoc, może jakieś ćwiczenia? Przykładowa dieta? Z góry dziękuję i pozdrawiam ;-).

Mam na imię Julia, mam 12 lat. Ważę 52kg, a mierzę 158cm. Nie podoba mi się jak wyglądam. Mam duży brzuch i grube nogi. Ćwiczę mniej więcej godzinę dziennie. Przeważnie na stepperze, tańczę, robię brzuszki i rozciągam się.
Wcześniej podejmowałam próby odchudzania się, były takie dwie. Zawsze chudłam, trochę, ale następnie wracając do normalnego trybu życia (nie jem słodyczy, czipsów, nic z tych rzeczy) wracałam do poprzedniej wagi.
Jem zdrowe posiłki, ale to nic nie daje.
Proszę o pomoc, może jakieś ćwiczenia? Przykładowa dieta? Z góry dziękuję i pozdrawiam ;-).

Witam,
Najpierw muszę Cię zapewnić, że nie masz nadwagi. Jeśli nie czujesz się dobrze z powodu nadmiernej tkanki tłuszczowej na brzuchu i nogach najlepszym sposobem są ćwiczenia. Bardzo dobrze, że ćwiczysz, jednak na to, aby zmniejszyć ilość tkanki podskórnej potrzeba czasu. Uzbrój się w cierpliwość. Zajrzyj na stronę www.abccwiczenia.pl, gdzie z pewnością znajdziesz ćwiczenia dla siebie.
Dodatkowo poczytaj o zdrowych nawykach żywieniowych, może popełniasz jakieś błędy, o których nie wiesz. http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-i-smaczne-przekaski i http://portal.abczdrowie.pl/piramida-zdrowego-zywienia.
Pozdrawiam.