Ile kilogramów mogę zrzucić w dwa miesiące?

Wiatam jestem po dwóch poradach rok po roku gdy zaszlam w ciaze wazylam 62kg przy wzroście 170cm przy drugim porodze moja waga pokazywała 95kg teraz waze 85kg moje pytanie brzmi ile moge zrzucić w dwa miesiace i co robić by schudnąć niestety na silownie niemam czasu

Witam serdecznie,
odchudzanie jest kwestią bardzo indywidualną i każdy z nas chudnie w innym tempie. Nie mniej jednak zdrowe i bezpieczne odcudzanie to około 0,5-1kg tygodnowo.
Pamięta Pani, że szybciej nie znaczy lepiej. Można schudnąc szybko, ale moim zdaniem nie warto ponieważ efekty takiego odchudzania są najczęściej krótkotrwałe.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk