Ile mam teraz jeść, aby uniknąć jojo?

Mam 18 lat 168cm wzrostu w marcu wazyłam 72,2 kg obecnie waze 64/65 kg byłam na diecie że stosowalam 1000kcal albo bywalo ze mniej nawet ruch był ograniczony. Zauważyłam że centrymenty nie leca tylko waga więc czy schudłam z wody albo masy mięśniowej? Dodam też że od kilku dni spoznia mi się okres dużo sie doczytalam że może być to od diety czy może to tym spowodowane i ile jeść teraz kcal nie wiem czy powinnam 1500 czy też ile żeby być na deficycie i chudnac ale zdrowo czy tez 1200 czy ile aby uniknąć efekty jo jo albo wzrostu wagi. Proszę o pomoc

Witam serdecznie,
była Pani na zbyt drastycznej diecie. 1000kcal to bardzo bardzo mało!! Z tego też względu straciła Pani okres. Proszę ostrożnie wprowadzać większą kaloryczność diety o około 100kcal tygodniowo więcej. Proszę jeść mniejsze porcje ale częściej i pic do 2 litrów wody dziennie.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk