Ile mogę przytyć jedząc tak, jak do tej pory i czy głodówka to dobry sposób na odchudzanie?

Witam. Czy przy moim jadłospisie mogę przytyć nawet 1 kg w tydzień? Ważę prawie 60 kg przy wzroście 156 cm. Jadłospis: -8:00 serek homogenizowany, bułka, herbata lipton, 2 łyżeczki cukru, -9:00 baton, coca cola (pepsi), -10:00 kanapki, pasztet, pomidor, -12:00 lód, kubuś, -14:00 obiad, zupa, kebab, (frytki, mięso, 2 sosy), sok -16:00 wafelki, woda, -18:00 (kolacja) 2-3 parówki, 4 kromki chleba, herbata, -20:00 mały serek homogenizowany, coś do picia. Pomiędzy tymi posiłkami jem jeszcze inne rzeczy, w ciągu dnia niewiele się ruszam, czasami jeżdżę rowerem. Coraz częściej zastanawiam się, czy głodówka to dobry sposób na odchudzanie?
ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoje BMI w odniesieniu do siatek centylowych wskazuje na nadwagę, więc powinnaś zmienić swój jadłospis i zacząć zdrowo się odżywiać. Odchudzanie na własną rękę i głodówka to zły pomysł. Mogą Ci tylko zaszkodzić, zaburzyć Twój rozwój i doprowadzić do efektu jo-jo.

Zacznij od uregulowania ilości posiłków. Powinnaś zjeść 5 posiłków dziennie i nie podjadać między nimi, tak jak w tej chwili. Twój obecny jadłospis jest mało wartościowy i obfituje w puste kalorie, tłuszcze i cukry. Powinnaś wyeliminować cukier, słodycze, napoje gazowane słodzone i fast foody.

Zdecydowanie powinnaś się więcej ruszać. Odżywiając się w ten sposób nadwaga może przerodzić się w groźną dla zdrowia otyłość.

Zapoznaj się z lekturą:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite...

Tutaj znajdziesz przykładowe jadłospisy:

Diety od A do Z

Pozdrawiam