Ile powinna ważyć 31-latka?

mam 31 lat waze 51 kilo ile powinnam wazyc prawidlowo mam nie rozwinelam sie jak inne dziewczyny i niemam piersi ani miesiaczki mam padaczke od dziecka jak sie leczy .

Dzień dobry,

Bez znajomości Pani wzrostu ciężko jest stwierdzić ile powinna Pani ważyć.

Najprościej oblicza się ze wzoru wzrost -100 - 10% lub ocenić czy jest Pani obecna waga prawidłowa na podstawie BMI.

Osoba mająca 165 cm wzrostu może ważyć w zakresie 50 - 67 kg
Osoba mająca 170 wzrostu w granicach 55 - 72 kg.

Nie napisała Pani ile ma Pani wzrostu. Jeśli jest Pani osobą niewysoką np. 150 -156cm, to Pani waga jest całkiem na miejscu. Ale jest pani wyższa, to niestety waży Pani za mało.