Ile powinnam schudnąć?

Witam . Mam 18 lat , waże 60.5 kg do wzrostu 163 cm . Ile powinnam schudnąć ? Moim problemem są grube uda , boczki oraz płaskie posladki . Co robic ?? Ile powinnam schudnąć ?

Urszula Forenc Dietetyk, Wrocław

Jeżeli chce Pani wysmuklić sylwetkę, najlepszą metodą w Pani wieku jest sport oraz zrezygnowanie z przetworzonej żywności, napojów i soków. Proszę jeść świeże produkty, w tym dużo warzyw, i pić wodę oraz regularnie się ruszać. Może trening HICT byłby dla Pani odpowiedni?