Ile żółtego sera można zjeść na śniadanie?

Przeczytałam odpowiedzi na temat żółtego sera na diecie czy mogę uzyskać informację ile można go zjeść np na śniadanie w przypadku diety 1000 ckal dziennie i 250 przewidzianych na śniadanie?

Dzień dobry,
Dieta 1000 kcal jest dietą skrajnie niskokaloryczną i nie powinno się jej stosować w celu obniżenia masy ciała w domu.
Konsekwencjami stosowania diet tak niskoenergetycznych jest niedożywienie organizmu, czego skutkiem jest efekt jo-jo.
Ciężko jest mi również odpowiedzieć na pytanie ile sera może Pani zjeść, to zależy co do tego sera będzie Pani chciała spożyć.
Zachęcam do kontaktu z dietetykiem celem zbilansowania jadłospisu.

Pozdrawiam serdecznie,
Paula Łysakowska
Zdrowie na Talerzu. Poradnia Dietetyczna