Ilość spożywanych płynów podczas diety

Witam.Czy bedac na diecie zeczywiscie jest wazne aby wypijac 2litry wody?Mam 160cm wzrostu i waze 82kilo chcialabym schudnac 20kilo.lecze sie rowniez na niedoczynnosc tarczycy przez co tez mam problemy w schudnieciu.

Witam serdecznie,

Bardzo ważne jest aby nawadniać swój organizm i to nie tylko na diecie. Jeżeli zbyt mało pijemy organizm zaczyna magazynować wodę i często objawia się to obrzękami, opuchnięciem nóg, palców u rąk itp Pijąc czystą wodę mineralną oczyszczamy nasz organizm i usuwamy toksyny. Im organizm jest mniej zanieczyszczony tym łatwiej spala tkankę tłuszczową. Nawodnienie organizmu poprawia również kondycję skóry i nasze samopoczucie.
Zalecam wypijać od 1,5 do 2 litrów czystej wody mineralnej a poza tym przestrzegać podstawowych zasad zdrowego żywienia o osiągnie Pani wymarzoną sylwetkę.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację dietetyczną lub zachęcam do kontaktu
tel 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk