Intensywne pieczenie i kłucie skóry po rozpoczęciu stosowania Zoloft

Witam serdecznie. Od dwóch tygodni przyjmuje lek z grupy SSRI o nazwie Zoloft, którego składnikiem jest Sertralina. Na początku była to dawka 25mg a w tej chwili 50 mg na dobę. Po kilku dniach od pierwszej dawki zacząłem odczuwać intensywne pieczenie i kłucie skory głownie nóg, ramion i twarzy. Chciałem sie zapytać jak długo moga trwać tego rodzaju skutki uboczne? Z ulotki wiem, ze sa one dość częste. Dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal objawy występują Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie lud do lekarza rodzinnego.