Interpretacja wyników - czy to niedokrwistość?

Moje wyniki są następujące: krwinki białe 8,51; krwinki czerwone 4,83; hemoglobina 13,2; hematokryt 41,0; mcv 84,9; mch 27,3 (strzałka w dół); mchc 32,2; płytka krwi 312; rdw-cv 14,2; mpv 12,3%; neutrocytów 65,1%; limfocytów 20,3%; monocytów 12,0%; eozynocytów 2,1%; bazocytów 0,5; liczba neutrocytów 5,54; liczba limfocytów 1,73; liczba monocytów 1,02 (strzałka w górę); liczba eozynocytów 0,18; liczba bazocytów 0,04; ALT 16,3; AST 38 (strzałka w górę); czas kaolinowo-kefalinowy 32,2 sek.  Dodam, że przez jakieś trzy lata z przerwami leczyłam się na anemię. Brałam T***. Przeszłam ostre zapalenie żołądka (miałam wtedy 10 lat). Ostatnio strułam się wędliną (wymioty i biegunka, ostry ból brzucha). Mam również obfite miesiączki i z tego względu zaczęłam w tym miesiącu brać tabletki antykoncepcyjne. Mam 27 lat. Czy powinnam bardzo przejmować się wynikami? Dodam jeszcze, że ostatnio miałam kilka męczących tygodni w pracy. Czy to mogło mieć wpływ? Nie chorowałam na mononukleozę zakaźną. Dziękuję.
27 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!

Wyniki badań są jak najbardziej prawidłowe.
Niedokrwistości nie stwierdza się.

Delikatne różnicę od przyjętych norm nie są niczym niepokojącym.

Pozdrawiam!