Jak bronić się przed nagłymi napadami głodu?

Witam, proszę o poradę w sprawie odżywiania. Na co dzień jem umiarkowanie i utrzymuję wagę w normie. Czasami zdarzają się jednak okresy (ok. 2-3 tygodniowe) kiedy mam duży apetyt i nie mogę zaspokoić głodu. Później wszystko wraca do normy. Nie znajduje przyczyny nagłych napadów głodu. Jak można się przed nimi bronić ?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
konieczna jest analiza calego Paani sposobu zywienia, aby moc ustalic PRZYCZYNE problemu.
zapraszam Panią do wsparcia online, będziemy mogły konsultować się przez skype.
Mój kontakt:
ulewicznatalia@gmail.com

Witam serdecznie,

Konieczna jest analiza dzienniczka żywieniowego i Pani stanu zdrowia, aby móc określić przyczynę problemu.

Pozdrawiam