Jak długo wracają normalne miesiączki po odstawieniu antykoncepcji?

Witam, W zeszlym roku w kwietniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne (novynette, po 4 latach). Od tego czasu praktycznie cały czas lekarz wywoluje miesiączkę orgamentilem. Robiłam cytologię - w porządku. W czerwcu dostałam pierwszy samoistny okres (bez wywołania). Teraz nadal cisza. Od kilkunastu dni miewam za to uproczywe bóle w dolnej części pleców, promieniujące niekiedy do jajników. Czy organizm aż tak długo może regenerować się po anty? Wizyta dopiero za 2 tygodnie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać beta hcg i udac się do ginekologa. Jeżeli nie jest Pani w ciąży to nalezy wykonać badania hormonalne