Jak dobrać leki na dobre samopoczucie przy schizofrenii

dzien dobry, mam pytanie do państwa, mam '' fioła '' na punkcie mojego stanu zdrowia , tylko że gdyby nie leki na schizofrenie a dokładniej apo suprid to czuł bym sie źle, leki nie działają dokładnie na ten stan tylko uśmieżają ten ból. Chodzi mi o zdiagnozowanie lub jakiego typu musze brać żeby sie dobrze czuć, czuje sie tak jakbym nie mógł być w takim stanie jakim jestem, do tego od 3 lat na uzębieniu mam jakiś dziwny puls.

Dzień dobry!
Aby prawidłowo dobrać odpowiednie dla Pana leczenie konieczna jest wizyta u psychiatry, nie ma innej możliwości także dlatego, że leki przeciwpsychotyczne wydawane są na receptę. Proszę zgłosić swoje wątpliwości lekarzowi prowadzącemu.
Warto również pamiętać, że ustalenie optymalnego leczenia farmakologicznego może być procesem długotrwałym lecz szansa na sukces jest znacznie większa jeśli występuje współpraca między pacjentem a lekarzem.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska

Jesli nie jest Pan zadowolony z efektu leków, które Pan bierze, warto porozmawiać ze swoim lekarzem psychiatra. Odpowiednio pokieruje ewentualną zmianą dawki lub farmakoterapii w ogóle. Znając Pana historię choroby będzie potrafił najlepiej pomóc.