Jak leczyć depresję psychotyczną?

witam od 5 lat sie lecze psychiatrycznie i nie wiem nadal co jest ze mna mam depresje psychotyczna ale kiedys w szpitalu postawiono diagnoze osobowosc chwiejna emocjonalnie .raz placze ,raz smieje sie ,jestem nerwowy ,skacze ,spokojny ,brak sensu zycia ,zagubiony,rozkojazony,zamyslony ,co 5 minut co innego ,dodam ze nie jestem agresywny,ale przez to wszystko przychodza mi mysli samobujcze bo nie wiem co juz mam dalej robic ? gdzie sie zglosic o pomoc ? moj psychiatra moze czegos nie zauwaza .

Witam... niestety trudno mi Panu pomóc przy tak niewielkiej wiedzy jaką mam na Pana temat. Diagnozy depresji psychotycznej i osobowości chwiejnej emocjonalnie wcale się nie wykluczają, a wręcz uzupełniają. Każdy z nas choruje inaczej, a to właśnie z powodu, że jesteśmy różni - mamy inne osobowości. Oczywiście, jeżeli Pan ma wątpliwości warto je sprawdzić idąc do innego specjalisty. Mądrzejsze to i zdrowsze niż żyć w niepokoju. Pozdrawiam ciepło i życzę dobrego samopoczucia.

Dzień dobry!

Jeśli dotychczasowe leczenie nie przynosi rezultatów, zawsze warto spróbować konsultacji z innym specjalistą - innym psychiatrą, który być może trafniej ureguluje Pana stan lekami oraz z doświadczonym psychoterapeutą.

Pozdrawiam!