Depresja z objawami psychotycznymi

Witam Od 4 miesiecy mam stwierdzona depresje z objawami psychotycznymi(lezalem 6 tyg w szpital.Przez caly ten czas bralem sertraline 150 rano,mirtazapine i dipeperon na noc.2 tygodnie temu sertraline lekarz zamienil mi na wenlafaksyne 75 mg a 2 dni temu na worioteksyne 10 mg,Wziolem tylko jedna tabletke i powrocily mi tzw "uciekajace mysli".Nie moge na niczym sie skupic.Mam pytanie czy moge spowrotem wejsc na wenlafaksyne.Czytalem ze jak sie przerwie to juz nie bedzie dzialala tak jak wczesniej

Wszelkie te wątpliwości warto konsultować z lekarzem, który Pana prowadzi. Nie tylko dobierze dawki konkretnie do Pana potrzeb, ale także zna historie choroby i przyczynę podjęcia zmiany leczenia.