Jak leczyć fobie u młodej osoby?

witam, mam 19 lat i stwierdzona fobie społeczna i agorafobie. mam podejrzenia o anoreksję. depresja rozwinęła sie do tego stopnia ze jestem po dwoch próbach samobójczych. okaleczam swoje cialo, głodze sie, natrętnie wyrywam brwi i rzesy, jestem ciagle zmeczona, po kazdej czynności mam zawroty glowy, mam stwierdzona silna migrene. leczę sie od ponad 5 miesiecy, ale czuje ze jest gorzej niz bylo. moje pytanie brzmi: czy jest dla mnie jeszcze szansa na normalne, prawidłowe zycie? nie widze perspektyw, stracilam checi i motywacje, a za 3 miesiace mam mature. z gory dziekuje za odpowiedz i przeczytanie tych wypocin. przepraszam takze ze opisałam nic nie warte bzdury.

Dzień dobry,
oczywiście, że może Pani normalnie żyć, wymaga to jednak dużego nakładu pracy, zaangażowania. Z Pani opisu można wnioskować, że najlepsza byłaby kompleksowa pomoc np. w warunkach oddziału terapeutycznego dziennego, gdzie jest możliwość intensywnej psychoterapii oraz opieka psychiatry, który może włączyć farmakoterapię. Sądzę, że połączenie pracy z psychologiem oraz odpowiednio dobrane leki poprawią Pani stan psychiczny i ocenę swoich możliwości.
Pozdrawiam