Jak leczyć lęk przed publicznymi występami?

Witam. Mam ogromny problem. Mam taki charakter, że bardzo wszystkim sie przejmuje, wszystko bardzo przezywam. Mam taka prace, ktora wiaze sie z wystepami publicznymi I kiedy do takiego wystepu dochodzi, ja sie cala trzese, rece mi sie poca I drza. Glupio to wyglada przed innymi I to mnie jeszcze bardziej stresuje. Boje sie ze mi cos nie wyjdzie, że sie pomyle. Wszyscy dookola mnie wspieraja I mowia zebym sie nie przejmowala. Ja bardzo bym chciala tak jak inni sie nie bac, ale jak przychodzi co do czego ja znowu sie trzese I serve mi Wali. Cala noc przed wystepem juz sie budze, a im blizej rana to serce mi wali I nawet wymiotuje. Bylam u lekarza przepisal mi hydroxyzyne ale to kompletnie nic nie daje poza usypianiem. Ja sie wykoncze, jestem jeszcze moda, mam dobra prace, ale ten lek przed wszystkim utrudnia mi normalne funkcjonowanie. Prosze o Jakies Rady, moze mozecie polecic Jakies skuteczne leki uspokajajace ktore pohamuja ten lek przed porazka.

Szanowna Pani,
zachęcam do rozważenia pomocy w formie psychoterapii, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie