Kołatanie serca i lęki po przebudzeniu

dzien dobry mam problem niewiem czy natury psychicznej ale gdy budze sie rano jestem cala rozczesiona serce mi wali jak mlot mam straszny lek w srodku i niepokuj cala sie trzese budze sie kolo 4 rano nigdy z tym nie mialam problemow i samopoczucie z rana jest najgorsze leki drzenie od srodka strach przed wyjsciem z domu co to moze byc dziekuje

Szanowna Pani,

opisane przez Panią objawy wymagają specjalistycznej konsultacji. Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u lekarza prowadzącego. On rozpozna sytuację i wskaże odpowiedniego specjalistę, który Pani pomoże. Najprawdopodobniej będzie to psychiatra lub psycholog.

Działanie na własną rękę może jedynie zaszkodzić w tej sytuacji.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic lub prywatnie.
W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
główną metodą leczenia zaburzeń lękowych jest psychoterapia, proszę skontaktować się z psychoterapeutą w swoim mieście i umówić się na spotkanie. Terapia daje możliwość pracy nad psychicznymi problemami i negatywnym myśleniem. Wspomaga powrót do równowagi psychicznej, dzięki zmianom błędnych przekonań oraz rozwiązywaniu trudności. Pozdrawiam