Lęk przed jedzeniem w miejscach publicznych

Witam Mam lek przed jedzeniem w miejscach publicznych i nie tylko jak mam cos zjesc gdzies gdzie jest duzo ludzi odrazu chce mi sie wymiotowac.

Witam,
warto byłoby skonsultować się z psychologiem, być może pomyśleć także o psychoterapii, to skuteczna metoda leczenia takich problemów. W pierwszej kolejności zapewne trzeba by odnaleźć źródło tych problemów następnie szukać dróg jego przezwyciężenia. Pozdrawiam.