Jak leczyć objawy nerwicy u 21-latka?

Witam, od jakiegoś czasu mam strasznie dziwne dolegliwości. Zaczeło się od nerwicy tak uznali lekarze i kierowali mnie do spychologa ( nie poszedłem). Od jakiegoś czasu mam cały czas dziwne myśli na temat wrzech świata, tego jak żyjemy, o bogu itp te myśli są tak straszne że cały czas chodzę zdenerwowany, nie mogę spać spokojnie i na niczym się skupić. Nieraz mam wrażenie jakbym nie był sobą. Jak napisałem wcześniej wszystko zaczeło się od tego że coś mnie bolało i latałem po lekarzach bo myślałem że umiera a okazało się że są to zwykłe nerwobóle, do tego mam dużo stresu różne fobie. Proszę o odpowiedz czy jest to coś poważnego.

Dzień dobry. Sądzę, że powinien Pan skonsultować się z psychoterapeutą. Specjalista po przeprowadzeniu wywiadu oraz kilku diagnostycznych spotkaniach będzie mógł powiedzieć z jakimi problemami się Pan zmaga. Warto podjąć psychoterapię, zanim te myśli uniemożliwią Panu normalne funkcjonowanie.
Serdecznie pozdrawiam

http://psychoterapia-krakow.net/