Jak leczyć pogłębiającą się cukrzycę?

Mam cukrzyce typ2 od 2013 jestem na tabletkach oststnio moj cukier jest wysoki lekarz zwiekszyl Dawki lekow a cukier nie spada czuje sie fatalnie co mam robic czy to znaczy ze leki nie dzialaja

Witam serdecznie,
leki lekami ale pytanie cz stosuje Pani dietę cukrzycową o niskim indeksie glikemicznym? Same leki to nie wszystko. Jeżeli będzie się Pani źle odżywiać to same leki nie pomogą.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to może Pani przesłąć mi na maila swój przykładowy jadłospis a ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk