Jak leczyć świadome sny?

jak poradzić sobie z bezsennością w nocy z powodu świadomych snów? bez treningu miewam świadomy sen, zasypiam z hipnogagami , kiedy mam swiadomy sen nie wazne ile on trwa zawsze sie obudze, bo tak one działaja, jeast to jeden z powwodów mojej bezsenności, mam predyspozycje do takich snów, co mam zrobić zeby lepiej spać ? czy dobrym rozwizaniem jest trenowanie takiego snienia, (dziennik snów) zeby wydluzyć świadomie snienie i budzić sie zadziej ? kiedys kiedy sie obudzilem potrafilem miec kilka razy pod swiadomy sen, budzilem sie- zasypialem ze swiadomoscia, budzilem sie i tak dalej, nie swiadomie wykorzystywalem technike WILD, tak samo z drzemkami, kiedy jest zmeczony ,chce zrobić drzemke, zasypiam z hipnogagami i oczywiscie wpada swiadomy sen, i oczywiscie budze sie po jakims czasie, co mam z tym zrobic ? szukam bardzo dobrego spechalisty od zaburzen snów, budzenie sie w nocy i nie tylko z powodu swiadomych snow jest powodem mojej bezsennosci ktora trwa juz dlugo.

Bardzo dziękuję, za wybranie ABC zdrowie. Proszę się skontaktować z Towarzystwem Psychotronicznym w swoim mieście lub okolicy tam są specjaliści którzy Panu pomogą. Pozdrawiam Alicja Jankowska.