Świadome lunatykowanie

Mam ostatnio jakieś dziwne akcje w nocy, budzę się i coś robię ale nie wiem czemu. np. dzisiaj obudziłem się w nocy i widziałem że trzymam mój plecak i z niego próbuje coś wyciągnąć nie wiem po co i po chwili jakby ogarnąłem wstałem rozejrzałem się patrze a to była kołdra więc się zdziwiłem i położyłem się dalej spać, potem znowu obudzilem się strasznie czymś przestraszony i wybieglem z pokoju z przerazeniem i przez dobra minutę bałem się wrocic zanim skumalem że to był sen. Świadome lunatykowan

Jeśli zaburzenia snu są rzadkie lub jednorazowe, mogą wynikać ze stresu lub emocjonalnego obciążenia. Jeśli jednak powtarzają się często, regularnie warto przemyśleć konsultacje lekarską, neurologiczną i psychologiczną.

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, jeśli nie bierze Pan żadnych lekow i te rzeczy same sie dzieja to jest to faktycznie lunatykowanie. Nieswiadome. w poradni zaburzen snu lekarz i psycholog może Panu pomoga.
Pozdrawiam!