Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 2 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Świadome lunatykowanie

Mam ostatnio jakieś dziwne akcje w nocy, budzę się i coś robię ale nie wiem czemu. np. dzisiaj obudziłem się w nocy i widziałem że trzymam mój plecak i z niego próbuje coś wyciągnąć nie wiem po co i po chwili jakby ogarnąłem wstałem rozejrzałem się patrze a to była kołdra więc się zdziwiłem i położyłem się dalej spać, potem znowu obudzilem się strasznie czymś przestraszony i wybieglem z pokoju z przerazeniem i przez dobra minutę bałem się wrocic zanim skumalem że to był sen. Świadome lunatykowan
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Co łączy bezsenność z depresją?

Czy depresja wpływa na zaburzenia snu? Psychiatra dr n. med. Michał Skalski wyjaśnia, jaki jest związek między depresją a bezsennością. Tłumaczy również, jaki charakter ma bezsenność w depresji.

Jeśli zaburzenia snu są rzadkie lub jednorazowe, mogą wynikać ze stresu lub emocjonalnego obciążenia. Jeśli jednak powtarzają się często, regularnie warto przemyśleć konsultacje lekarską, neurologiczną i psychologiczną.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
Mgr Ewa Wójcik Psycholog, Gdynia
44 poziom zaufania

Witam, jeśli nie bierze Pan żadnych lekow i te rzeczy same sie dzieja to jest to faktycznie lunatykowanie. Nieswiadome. w poradni zaburzen snu lekarz i psycholog może Panu pomoga.
Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy