Objawy lunatykowania u 23-latka

Witam.Co jakiś czas zdarzają mi się objawy lunatykowania. Również zrywam się z łózka w początkowej fazie snu. Chodzę przez sen po domu, robię dziwne rzeczy. Domownicy myślą ze jestem świadomy, ale ja nic nie pamiętam.Dowiaduje się wszystkiego na drugi dzień i jest to krępujące, ponieważ nic nie pamiętam.Ostatnim przypadkiem jest obudzenie się nie w swoim łózko.Jak codzien położyłem się spać w swoim pokoju.O 5 rano obudził mnie brata budzik do pracy.Spałem w jego pokoju. To jest tylko ostatni eksces

Witam!
Przesyłam Panu link do artykułu o somnamuliźmie (lunatykowaniu).
Po przeczytaniu będzie Panu łatwiej podjąć decyzję nt. kontaktu ze specjalistą.
Życzę powodzenia, J.Pluta

Witam,
Proponuję zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i poprosić o skierowanie do specjalisty. Trzeba też przyjrzeć się wszystkim czynnościom, które wykonuje Pan w ciągu całego dnia i proszę wyeliminować wszystko to co jest nadmiernie stresujące. Dobrze też przyjrzeć się jedzeniu; mniej mięsa lub w ogóle, z przewagą warzyw i owoców. Przed snem dobry jest kilkukilometrowy spacer oraz wypicie ciepłej uspakajającej herbaty np. z melisy, rumianku lub lipy.
Polecam również plastry lifewave http://lifewave.com/eur-pl/patches.asp a szczególnie silent nights.
Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl