Jak leczyć tą depresję?

Od dwóch lat przyjmuję leki na depresję połączona z zaburzeniami lękowymi. Od ponad roku objawy nie występują, dlatego chcę juz odstawić leki. Biorę asertin w dawce 100mg, pregabaline 75mg i nasennie ketrel 25mg. Bardzo proszę o poradę jak stopniować odstawianie by zrobić to bezpiecznie. Z góry dziękuję za podpowiedzi

Witam! Leki wpływające na nasz nastrój i napęd psychoruchowy najlepiej redukować i odstawiać wiosną, kiedy wydłuża się dzień, jest większa emisja promieni słonecznych, cała przyroda budzi się po zimie. Oczywiście leki te należy odstawiać bardzo wolno. W tym czasie warto wzmocnić oddziaływania psychoterapeutyczne lub trening autogenny. Powodzenia W. Łuczkowski.