Jak leczyć zaburzenia nerwicowe u 24-latki?

Cierpię na nerwicę lękową, od dłuższego czasu boje się że zachoruje na sepsę. Ta myśl nie daje mi funkcjonować, ponieważ przez cały czas obserwuje siebie, sprawdzam temperaturę ciała gdy tylko się skaleczę.. Co robić ? Błagam o pomoc..

Szanowna Pani,
zalecana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna jako forma leczenia i pomocy. Ze specjalistą łatwiej będzie poradzić sobie z zaburzeniem lękowym.
Pozdrawiam serdecznie
Bożena Waluś
psychologbw@gmail.com
Tel.; 696450393