Jak mam rozmawiać z moim mężem?

Mam problem z tym że mąż poświęca mi i dzieciom za mało czasu a jak już jest w domu to woli siedzieć w telefonie niż zająć się dzieciakami. Ja całe dnie siedzę z nimi sama i czasami mam serdecznie dosyć . Mąż twierdzi że nie chce mu się siedzieć w domu bo wiecznie mam o coś pretensje i jestem zla. Ale jak mam być zadowolona skoro wszystkie obowiązki spadają na mnie a on spija śmietankę i podziwia dzieci jak już spia. Nie wiem co w tej sytuacji robic. Proszę o porade

Szanowna Pani, dziękuję za wiadomość. Sytuacja, którą Pani opisała, w moim odczuciu, sprawia wrażenie kryzysu. Być może pomocny okazałaby się dla Państwa kontakt z psychologiem w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Sugerowałabym poszukanie najbliższej tego typu placówki w Państwa okolicy. Pomoc jest bezpłatna. Myślę, że to także ważne, aby korzystała Pani, w tej sytuacji, ze wsparcia innych bliskich Pani osób. W szczególności jeśli poczuje Pani potrzebę rozmowy. pozdrawiam