Jak mogę dostać orgazmu w czasie stosunku?

Od około pół roku z chłopakiem uprawiamy seks ale nigdy nie potrafię doznać orgazmu bez pomagania palcami(robi to mój chłopak). Nasza najczęstsza pozycja to na „pieska”, kiedy uprawialiśmy seks czulam ze prawie doznaje ale jednak nie udało sie i trzeba było włączyć palce. Co mozemy zrobic abym doszła bez paluszków? Bardzo nam na tym zalezy.

Dzień dobry!

Jeśli osiąga Pani orgazm, to nie ma żadnego powodu do zmartwień. Orgazm jako zjawisko fizjologiczne jest tylko jeden. Może być za to wywołany na różne sposoby. Najczęstszą z nich jest właśnie droga łechtaczkowa.

Pozdrawiam!