Jak mogę schudnąć w 3 dni?

Witam! Mam 12 lat, 155 cm wzrostu i ważę 49 kg. Chciałabym schudnąć w 3 dni 4-5 kg. Nie wiem co mam zrobić. Próbowałam dietę dukana i myślałam, że zadziała, ale jestem na nią za młoda i po 1 dniu bardzo bolał mnie brzuch. Nawet jeżeli ta dieta działa, nie jest dla mnie. Proszę o szybką pomoc.
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Bardzo dobrze, że zaprzestałaś stosować tą dietę. Te tzw. diety cud nie są przeznaczone dla młodych dorastających osób, ponieważ stosując je nie dostarczasz swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników i energii, potrzebnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju.
Przede wszystkim jednak muszę podkreślić, że nie masz potrzeby stosować żadnej diety, ponieważ Twoja masa ciała jest prawidłowa. Odchudzanie w tak młodym wieku nie jest korzystne, zwłaszcza dla osób z odpowiednią wagą.

Pozdrawiam.