Jak można leczyć te natretne mysli?

Witam.jestem młodą kobietą która od 2 lat leczy się z zaburzeń depresyjno lękowych, od półtora roku jestem pod opieką psychiatry a od miesiąca psychologa psychoterapeuty.Podejrzewam u siebie również nerwicę natręctw niestety nie zdłążyłam dokończyć rozmowy z lekarzem na ten temat i jestem w kropce ponieważ sprawdzają się u mnie wszystkie objawy rytuały, obsesyjne myśli itp tylko że zdałam sobie sprawę że moje natrętne myśli o zrobieniu komuś krzywdy mnie ekscytują chciała bym je spełnić ale boje się konsekwencji często o tym myślę niewiem co to może być bardzo się o to boje , mam dodatkową silną potrzebę podporządkowywania sobie ludzi i manipulowanie nimi co niestety zdarza mi się realizować proszę o żytelną odpowiedź co mi może dolegać oraz co z tym można zrobić. Pozdrawiam

Witam, dziękuję za zgłoszenie się do Abc Zdrowie.
Proponuję aby zainwestowała Pani w swoją młodość, 23 lata to najpiękniejszy wiek w życiu, warto z tego skorzystać. Jest Pani pod dobrą opieką psychiatry i psychologa, proszę ich słuchać, oni na pewno dobrze Pani życzą i proponują dobre rozwiązania. Proszę kontaktować się ze swoimi rówieśnikami i cieszyć się życiem i młodością. Może zacząć biegać, jeździć rowerem, czytać piękne książki, chodzić do teatru, kina i odwiedzać muzea. Proszę skierować uwagę na szczęście i radość, które są wokół Pani, trzeba je tylko chcieć dostrzec, czego serdecznie Pani życzę. Pozdrawiam